Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

FOHOW Aloe Gel

FOHOW Aloe Gel

  Magiška Kleopatros vonia  Pagal legendą, dieviško grožio Egipto valdovė Kleopatra turėjo slaptą magišką baseiną. Vidurnakčiais mėnulio šviesoje Kleopatra mėgaudavosi jo žavingomis bangomis. Diena iš dienos, metai iš metų Kleopatros išvaizda buvo puiki ir žmonėms buvo sunku suvokti savo valdovės amžių. Tik po to, kai Egipto imperatorių dinastija baigėsi, žmonės sužinojo apie tą baseiną ir paaiškėjo, kad stebuklingasis jį užpildęs skystis buvo Aloe sultys.    Sudėtis: Aloe Kiurasao sultys, Hialurono rūgštis, B – dekstranas , Alantoinas, Dikalio glicirizatas.  Savybės:

Plačiau

Gydomieji tamponai "Princesės perlas"

Gydomieji tamponai

    FOHOW Princesės Perlas kapsulės tapo tikra sensacija ginekologijos ir gydomosios kosmetikos pasaulyje.  Kompanijos Fohow tamponizuotos vaistažolinės kapsulės moterims “Princesės perlas” priskiriamos prie nereceptinių  priemonių, įeina į sveikatingumo produkcijos preparatų grupę. Į vaistažolinės kapsulės sudėtį įeina tik natūralūs fitokomponentai, naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje.  Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės kiniečių medicinos šaltinių. Pagrindiniai komponentai:  

Plačiau

Higieniniai įklotai FOHOW

Higieniniai įklotai FOHOW

  Savybės: Švelniai rūpinasi moters sveikata Ekologiškai švarūs ir saugūs Jonizuoti sidabro nanodalelėmis Tolimojo infraraudonojo spinduliavimo efektas Išskiria anijonus Pašalina kvapą Stimuliuoja mikrocirkuliaciją Išsaugo natūralią mikroflorą Pasižymi antibakteriniu, priešuždegiminiu poveikiu. Pagerina medžiagų apykaitą bei vidinę sekreciją, normalizuoja kraujospūdį bei rūgščių-šarmų pusiausvyrą, mažina nuovargį.  Sudėtis: Užpildas trys viename, neaustinė medžiaga, stambiamolekulinis kompozicinis popierius, nedulkantis popierius, „kvėpuojanti“ plėvelė, maistinė viskozė.

Plačiau

Dantų pasta su kordycepsu ir linčži

Dantų pasta su kordycepsu ir linčži

Dantų pasta „Fohow“ yra trečios kartos dantų pasta, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iškarto! Tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas.  Mokslinių tyrimų dėka dantų pasta turi dvejopą reguliuojantį poveikį ir normalizuoja bakterinę burnos ertmės aplinką.  Sudėtis: Grybas Kordycepsas, grybas Linčži, augalinių glikozidų ir fenolio ekstraktai Ypatingą efektą sudaro kordycepso ir linčži savybės normalizuojant burnos ertmės aplinką. Dvejopai normalizuodami bakterinį foną augaliniai glikozidai plius fenolas naikina žalingus burnos ertmės mikrobus, valo burną nuo pasitaikančių parazitų ir mažina pakartotiną mikrobų dauginimąsi. ...

Plačiau

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: