Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

Maistinės tabletės „Gaosian" (Fohow Gaoqian)

 fohow-gaoqian

„Atnaujinimas" ir „valymas" - tai dvi funkcijos viename produkte! 

 

    „Fohow" korporacijos dukterinės įmonės „Ju Dė" Sveikos mity­bos produktų Mokslinio tyrimo instituto specialistų grupė, remdamasi Tradicinės kinų medicinos teorija apie mitybą ir gyvenimo puoselėjimą, sukūrė puikų aukštos kokybės preparatą „Gaosian". Siame preparate yra suderintos atkuriamoji ir valomoji funkcijos. Jis yra natūralus sveikatos palaikymo ir papildomo organizmo maitinimo produktas. 

 „Gaosian" taip pat rekomenduojamas žmonėms, sergantiems hiperlipemija, hipertonija, hiperglikemija, žmonėms, turintiems antsvorį.

 Sudėtis: konžakas, chitozanas, spirulina, skaidulinė ląsteliena iš įvairių vaisių ir daržovių. 

Pagrindiniai komponentai ir indikacijos 

 1. Konžakas. Pagrindinis konžako profilaktinis ir gydomasis poveikis pasireiškia riebalų, cukraus ir cholesterolio kiekio kraujyje mažinimu, toksikozės pasekmių šalinimu, gydant piktybinius navikus, patogeninių bakterijų virškinamajame trakte augimo mažinimu. Pasižymi puikiu poveikiu antsvorį turintiems žmonėms bei esant vidurių užkietėjimui. Yra profilaktinė ir pagalbinė gydomoji priemonė, esant navikinėms žarnyno, virškinamojo trakto ir kitų organų ligoms. Konžakas nepaprastai turtingas unikalių maistinių komponentų. Remiantis tyrimų duomenimis, 100-e gramų Konžako gumbastiebių yra iki 50 g. Konžako gliukomanano (KGM); taip pat yra gliukozės, fruktozės, cukrašvendrių cukraus.Pastarųjų metų tyrimai parodė, kad Konžako gliutomananas, esantis Konžake. veiksmingai mažina cukraus kiekį sergantiems cukriniu diabetu asmenims. Konžakas drėgnoje terpėje turi savybę labai (daugiau nei 30 kartų!) išbrinkti, todėl vartojant tabletes su Konžaku, sukeliamas sotumo ir skrandžio pilnumo jausmas, pailgėja maisto buvimo skrandyje laikas. 

 2. Chitozanas - tai vienintelė gamtinė šarminio pobūdžio poli­sacharidų rūšis; tai ir sąlygoja jos svabias fiziologines funkcijas. Patekęs į žmogaus organizmą, Chitozanas virškinamajame trakte praktiškai nepasisavinamas. Dėl šios priežasteis jis priskiriamas vienai iš maistinių skaidulų rūšių. Chitozanas dar reguliuoja ir gerina virškinamojo trakto veiklą, pasižymi atkuriamuoju ir profi­laktiniu poveikiu skrandžio gleivinei. Chitozanas padeda stiprinti imunitetą, stabdo vėžinių ląstelių augimą, turi savybę mažinti kraujo spaudimą, cukraus ir lipidų kiekį kraujyje. Energingai šalina toksinus ir sunkiuosius metalus iš organizmo. Riebalai ir sunkieji metalai kartu su Chitozanu per žarnyną yra pašalinami iš organiz­mo vidinės terpės. Tai padeda nutukimo ir širdies bei kraujagyslių ligų profilaktikai. 

 3. Skaidulinė augalinės kilmės ląsteliena - tai yra stambiamo-lekulinė celiuliozė. Ji, kaip ir Chitozanas, užima virškinamajame trakte didelį tūrį, sukeldama sotumo pojūtį bei mažindama apetitą; tokiu būdu padeda mažinti svorį. Todėl vartojama su maistu, ji skati­na žarnyno perilstaltiką, virškinamųjų sulčių sekreciją, tinka diabeto ir vidurių užkietėjimo profilaktikai. Padeda iš tirpios celiuliozės žarnyne susiformuoti želės pavidalo masei, kuri sulėtina cukraus pasisavinimuą žarnyne, taip pat daro pastebimą poveikį cukraus mažinimui kraujyje. Gausi skaidulinė ląsteliena padeda storojo žarnyno mikroflorai gaminti daugelį vitaminų, taip pat padeda per virškinamąjį traktą iš žmogaus organizmo šalinti toksinus. 

 4. Spirulina - tai daugeliui žinomas natūralios kilmės žaliasis dum­blis. Ekologiškai švarių produktų tarpe Spirulina yra aminorūgščių, vitaminų ir mikroelementų koncentracijos čempionas. Šio dumblio organizmo pasisavinimas - 95% (nes ji neturi ląstelių su tvirtomis molekulinėmis sienelėmis). Tarp visų natūralių produktų Spiruli­na turi didžiausią baltymų kiekį — 65%! O pagal PSO duomenis Spirulina saugo žmogaus organizmą beveik nuo dviejų trečdaliųligų. Be to, šis vertingas dumblis turi labai retą augalinės kilmės produktams elementą — fitocianiną, kuris stimuliuoja medžiagų apykaitą ir stiprina imuninę sistemą. 

    Mūsų maisto sudėtis nesubalansuota. Vis dažniau pastebimas ląstelinis badas, kuris paprastai yra lydimas nutukimo: žmogus gauna labai daug kalorijų, bet negauna pakankamo kiekio maistinių medžiagų. Dumbliai, ypatingai mikrodumbliai, yra labai svarbūs sveikatai, nes suteikia organizmui vertingų ir gyvybiškai svarbių medžiagų. Be to, tai - mažai kaloringas produktas. Tai pačias rimčiausias mūsų laikmečio sveikatos problemas šalinanti priemonė. 

    Kadangi patekusi į žmogaus organizmą skaidulinė ląsteliena ima siurbti drėgmę, plėstis ir brinkti, ji padidina žarnyno tūrį. Šis procesas padeda suminkštinti išmatų masę ir sudaro sąlygas daug lengviau ir greičiau išsituštinti. Be to, šie procesai skatina žarnyno perilstatiką, mažina sąstovį ir galimybę pasisavinti toksinus žarny­ne. Be to, dar prisideda ir Chitozano gebėjimas prisijungti toksinus ir sunkiuosius metalus, sudarantis sąlygas juos pašalinti iš organizmo su išmatomis ir kartu drėkinantis žarnyną. Tai sustiprina gydymo efektą vidurių užkietėjimo ir hemorojaus atvejais. 

    Pastaruoju metu, pagerėjus bendram žmonių pragyvenimo ly­giui, maistas tampa vis rafinuotesnis. Visur pastebima tendencija su maistu suvartoti vis mažiau maistinių skaidulų. Aukšto kaloringumo maistas, turintis labai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių, skatina nutukimą, cukrinį diabetą, širdies ligas, hipertoniją ir kitas ligas sparčiai didėjančiam žmonių skaičiui. Šie faktai atkreipė ypatingą mokslininkų dėmesį, todėl mitybos praktikoje ir atsirado maistinės tabletės „Gaosian". Aprūpindamas žmogaus organizmą pakankamomis maisto medžiagomis, šis produktas taip pat padeda šalinti iš organizmo daugybę kenksmingų medžiagų, toksinų ir riebalų perteklių.  

 Vartojimo būdas 

 

  • Svoriui mažinti: iki 8 tablečių 2 kartus per dieną, likus pusvalandžiui iki valgio; užsigerti ne mažiau kaip stikline šilto vandens.
  • Profilaktikai: likus pusvalandžiui iki valgio (pvz., prieš valgant riebų maistą): iki 4 tablečių 2 kartus per dieną.

 

Pastaba: neretai efektas pasiekiamas, vartojant mažesnį preparato kiekį, todėl galima pradėti nuo mažesnių dozių. 

Kursas - ne mažiau 2 savaičių. Esant reikalui, kursą galima žymiai pailginti. 

Vaisto forma: pakuotėje 144 tabletės po 0,7 gr.  

Tinka vartoti: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių
 

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: