Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

Gydomieji tamponai "Princesės perlas"

 fohow-princeses-perlas 

 FOHOW Princesės Perlas kapsulės tapo tikra sensacija ginekologijos ir gydomosios kosmetikos pasaulyje.

 Kompanijos Fohow tamponizuotos vaistažolinės kapsulės moterims “Princesės perlas” priskiriamos prie nereceptinių  priemonių, įeina į sveikatingumo produkcijos preparatų grupę. Į vaistažolinės kapsulės sudėtį įeina tik natūralūs fitokomponentai, naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje.

 Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės kiniečių medicinos šaltinių.

Pagrindiniai komponentai:

 

drakono medžio sėklų ekstraktas, rūgštynių šaknys, malonusis pseudomaumedis, katechų akacija, dažantis safloras, deginti kvasciai, gelsvoji sofora, borneolas, japoniškoji girtša, bura ir kiti reti augaliniai TKM komponentai. 

 Viskas prasidėjo nuo vienos iš keturių seniausių kinų legendų apie pačias gražiausias Kinijos moteris - legenda apie Jan Guj Fei. 745 metais 30-metė Jan Ju Chuan pateko į Tan Siuanczuno, Tan dinastijos imperatoriaus rūmus. Ji savo pritrenkiančia švelnia oda ir nepriekaištinga figūra sužavėjo imperatorių ir tapo jo sugulove. Vėliau ir trys jos vyresnės seserys taip pat tapo imperatoriaus sugulovėmis.

Išliko istoriniai duomenys pagal kuriuos specialiai Jan seserims Tan dinastijos imperatorius Li Šan kalnuose pastatė gydomąsias vonias Chuacin kuriuose sugulovės retkarčiais maudėsi. Kai jos išlipdavo iš vandens, mačiusiųjų tvirtinimu, jų grožis būdavo lyginamas su lotoso žiedo grožiu. Jos sužinojo originalųjį slaptąjį imperatoriaus receptą, ir jų oda visada buvo skaisti tarsi sniegas. Neramumų laikais Jan slapstėsi, tačiau šis imperatoriaus receptas, buvo perduodamas iš kartos į kartą. Bėgant laikui receptas neteko savo tikslumo, todėl beveik buvo prarastas.

Kompanijos FOHOW specialistų komanda, panaudodama šiuolaikinį ekstrahavimą ir aukščiausias mokslines biotechnologijas, atliko visapusišką šio paslaptingo imperatoriaus rūmų recepto tyrimą. Galutinis rezultatas - unikali efektyvi priemonė, gebanti visas moteris (ir jų vyrus) padaryti labai laimingais. Tai naujas kompanijos produktas su akivaizdžiu sveikatingumo efektu - originalios tamponizuotos FOHOW Princesės Perlas kapsulės.

Vaistažolinės kapsulės suteikia priešuždegiminį, baktericidinį, nuskausminamąjį poveikį. Fitokomponentai, įeinantys į augmenijos kompoziciją, laikomi stipriais antioksidantais, t.y. - neutralizuoja laisvuosius radikalus ir pašalina ląstelių ir audinių deguonies trūkumą, normalizuoja mikrocirkuliaciją. Fitohormonai sudaro palankias sąlygas moters organizmo endokrininio balanso reguliavimui. Preparatas padeda išvengti tokių ginekologinių susirgimų, kaip : gimdos gleivinės uždegimas, gimdos kaklelio erozija, uždegimas dubens srityje, ataugų uždegimas ir t.t.

Vaistažolinių kapsulių naudojimas rekomenduojamas esant uždegiminiams susirgimams (vaginitai, cervicitai, endometritai ir t.t. ), dėl įvairių sukėlėjų (chlamidijų, ureaplazmų, trichomonadų ir kt.), hemorojaus, šlapimo nelaikymo, cistito ir t.t. Profilaktinis naudojimas audinių elastingumui, libido padidinimui, o taip pat dėl LBPL (lytiniu būdu perduodamų ligų) profilaktikos po neapsaugotų lytinių kontaktų.

Preparato savybės:

1. Po 1 vnt. preparato naudojimo jau pastebimas efektas.

 2. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų.

 3. Susideda iš natūralių vaistinių augalų, kurie greitai panaikina uždegimą.

 4. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų

 Penkios ypatybės:

  1. Savidiagnostika: tam kad nustatytumėte ar sergate ginekologinėmis ligomis, pakanka sunaudoti vieną kapsulę. Susideda iš vaistažolinių augalų, greitai šalinančių uždegimą.

 2. Savaiminis valymo efektas: viena preparato kapsulė gali išvalyti gimdos ertmę nuo įvairių nešvarumų. Išvalo nuo susikaupusių bakterijų (išveda bakterijas iš kūno natūraliu būdu).

 

 3. Profilaktinis sveikatinimo efektas: preparatas turi profilaktinių sveikatinimo savybių, galima išvengti tokių ligų, kaip: gimdos kaklelio erozija, makšties uždegimas, dubens ertmės uždegimas, ataugų uždegimas, gimdos gleivinės uždegimas ir t.t. Išvalo gimdą ir makštį nuo skausmą sukeliančių bakterijų ir virusų.

 

 4. Kosmetinis efektas: 80 % moterų turi tokių reiškinių, kaip veido spalvos prastėjimas, dėmių atsiradimas ant odos, sausumas, raukšlės, to priežastis - įvairūs ginekologiniai susirgimai. Šis preparatas normalizuoja kraujotaką ir vidinių sekrecijų veiklą, gerina moters išorę.

 

 5. Profilaktinis efektas: sveikoms moterims rekomenduojama kiekvieną mėnesį vartoti po vieną kapsulę profilaktiškai.

  Naudojimo būdas:

 Kiekvieną mėnesį, po mėnesinių praėjus 3 dienoms galima pradėti kapsulės naudojimą.

1. Švariomis rankomis atidarykite pakuotę ir patikrinkite, ar nėra išorinių pažeidimų.

2. Užsimovus vienkartinius antpirščius, paimkite kapsulę už kraštelio, prieš tai išskleidę traukimo virvutę esančią ant kapsulės galiuko (kapsulę 1min. pamerkite į virintą kambario temperatūros vandenį, jei yra sausa gleivinė).

3. Paimkite kapsulę dviem pirštais ir pasiruoškite jos įvedimui.

4. Prieš kapsulės įvedimą maksimaliai atsipalaiduokite, švelniai įveskite kapsulę apie 7cm į apatinę dalį. Po teisingo įvedimo jūs nejausite kapsulės viduje, o virvutės galiukas turi būti išorėje.

5. Po 3 dienų kapsulę būtina pašalinti. Švelniai patraukite už virvutės ir kapsulė lengvai išeis į išorę.

6. Po kapsulės pašalinimo, būtina kruopščiai praplauti makštį (plauti švirkščiant šiltą, kambario temperatūros nestiprią žalią arbatą). (Patartume nusipirkti TANTUM ROSA irigatorių intymiai higienai vaistinėse ir prasiplauti nusipirkite LACTACYD femina - emulsija intymiai higienai - į 0,5 l. šilto virinto vandens dėti 1 arb. šaukštelį emulsijos, gerai išmaišyti ir prasiplauti ).

7. Po 24-48 valandų galima naudoti kitą kapsulę.

8. Kiekvienas kapsulės naudojimas turi būti sąlygotas aukščiau išdėstytais nurodymais.

Pastabos: 

  • Preparatas - tai ne gydomoji produkcija ir jis naudojamas profilaktikai atlikti.
  • Kapsulės naudojimas yra draudžiamas mėnesinių metu, o taip pat nėštumo (maitinimo) metu ir merginom neturėjusiom lytinių santykių.
  • Naudojant kapsulę, nerekomenduojamas lytinis gyvenimas, seksualiniai kontaktai galimi praėjus 3 valandoms po kapsulės išėmimo ir praplovimo.
  • Nerekomenduojama naudoti žmonėms turintiems alergiją (neigiamas poveikis nepastebėtas).
  • Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui.
  • Kapsules pradėti naudoti 3 dienoms po mėnesinių ir baigti likus 5-6 dienoms iki mėnesinių.
  • Būtinai gerkite daug skysčių (apie 2 l. vandens)
  • Moterims, kurios kenčia nuo makšties išsausėjimo, pagyvenusioms moterims, prieš kapsulės įvedimą rekomenduojama ją minutę palaikyti virintame, kambario temperatūros vandenyje.
  • Standartinis profilaktinis kursas – 1-2 kapsulių naudojimas per mėnesį. Standartinis profilaktinis sveikatinimo kursas - 4-12 kapsulių, priklausomai nuo problemos.

Vaistažolinių kapsulių naudojimas efektyviai apsaugo moters organizmą nuo skausmą sukeliančių mikroorganizmų kelionės metu, kai įprastos higienos normos gali būti sutrikusios, maudantis baseinuose ir natūraliuose vandens telkiniuose. Šiuolaikinės moters organizmui reikia periodinių gydomųjų - profilaktinių veiksmų dėl lytinių organų gleivinės mikrobinio peizažo susinormalizavimo. 

 

 Septynios gydomosios produkto funkcijos: 

 

 1. Valymas: efektyvi profilaktika ir greita pagalbinė vaginos, gimdos kaklelio erozijos, gimdos nusileidimo, specifinio kvapo, dubens srities uždegimo, gimdos priedų uždegimo, gimdos miomos ir kitų ginekologinių susirgimų, sukeltų grybelinės infekcijos terapija. 

 

 2. Gimdos valymas nuo šlakų, toksinų: negyvų audinių dalelių, menstruacijų kraujo likučių lytiniuose organuose valymas, specifinių kvapų, grybelinių infekcijų šaltinių naikinimas, medžiagų apykaitos stimuliavimas, kamieninių ląstelių gamybos aktyvinimas, moteriškų liaukų hormonų stimuliavimas, normalių fiziologinių reprodukcinių organų funkcijų atstatymas. 

 

 3. Atkūrimas: naikinant erozijas ir pūlingas medžiagas, atstato ląsteles ir liaukų sekreciją. Išlygina, drėkina ir atstato gimdos kaklelio nelygumus, atstato tamprumą ir lytinį jautrumą, padeda gimdos susitraukimui po gimdymo, atstato gimdymo kelius, sveiką vidinių organų mikroflorą, 

 

 4. Lėtina senėjimą: atstato ląsteles, stimuliuoja sekreciją, atstato gimdos ir makšties stangrumą, siaurina makštį, didina lytinį jautrumą, gerina seksualinį potraukį, lytinio gyvenimo kokybę. Atitolina klimakso procesus, drėkina vaginą, skatina lytinį potraukį, naikina dirgiklius ir kitus simptomus, 

 

 5.Kosmetinis efektas: gerina ir atstato lytinių organų normalias fiziologines funkcijas, aktyvina kraujotaką ir imunines ląsteles, reguliuoja endokrininių liaukų darbą, naikina ir šviesina pigmentines dėmes, balina odą, mažina raukšles ir visa tai moterį daro gražia, 

 

 6.Sveikatinimas: tamponizuotos FOHOW Princesės Perlas kapsulės naudojamos kaip papildoma terapija sergant arba profilaktiškai. Baigiantis menstruacijoms 1 - 2 kapsulės normalizuoja medžiagų apykaitą, saugo nuo ginekologinių susirgimų, teikia sveiką gyvenimo energiją, 

 

 7.Nevaisingumas: tamponizuotos FOHOW Princesės Perlas kapsulės labai efektyvios ir valančios tubų praeinamumą, reguliuojančios makšties vidaus balansą.

 Nauja kosmetinė koncepcija:

 

 

Pagal TKM teoriją 12 pagrindinių meridianų, nukreiptų į viršų link veido, drėkinančių ir blizginančių odą, ir papildomi 8 „stebuklingi“ meridianai ir vidaus organai, kuriais teka kraujas ir Ci, tarpusavyje yra susiję. Endokrininiai sutrikimai sukelia kepenų ir inkstų nepakankamumą, skrandžio ir žarnyno sutrikimus, blogėja veido spalva, oda greičiau sensta, atsiranda pigmentinės dėmės, spuogai ir kitokios patologijos: veidas sausėja, sutrinka kraujotaka, daugėja toksinų. FOHOW Princesės Perlas kapsulės, įvestos į vidų kur susikerta 5 pagrindinių moters organų meridianai, išvalo meridianų kanalus, reguliuoja kraujo sudėtį, balansuoja In ir Jan organizme, reguliuoja endokrininę sistemą ir gaunamas aukštas kosmetinis efektas.

 

 

Lytinė sistema aktyviai dalyvauja organizmo valyme nuo toksinų. FOHOW Princesės Perlas kapsulės - vienas iš unikaliausių detoksikacijos metodų. Jis yra idealus pavyzdys, įgyvendinantis tarptautinę kosmetikos mintį, nes efektyviai šalina toksinus ir švarina vidinius lytinius organus. Naudojant tradicinius TKM metodus, unikalųjį receptą ir apdirbimo metodus, buvo pasiektas šimtaprocentinis valomasis efektas.

 

 

Rekomenduojame naudoti higieninius FOHOW kompanijos įklotus mėnesinių metu, kasdien, o taip pat įsidėjus kapsulę.

 

 

Pakuotė: 6 vnt. vaistažolinių kapsulių „Princesės perlas” ir 6 kompl. vienkartinių antpirščių.Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių
 

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: