Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

FOHOW siuecinfu (xueqingfu)Pagrindinis produkto komponentas yra nattokinazė, o taip pat vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkialapės ginostemos ekstraktas. Šio produkto forma - kapsulės, gautos pažangios ekstrahavimo bei kitų šiuolaikinių farmacijnių technologijų keliu.

  Sudėtis: natokinazė, vynuogių kauliukų ekstraktas, penkialapės ginostemos ekstraktas, želatina.

   Vartojimas ir dozavimas: iki 2-3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

   Funkcinis poveikis: 

  • skystina kraują, padidina kraujagyslėmis tekančio kraujo kiekį, tuo pačiu pagerina deguonies pristatymą į audinius ir padidina įvairių vidaus organų biologinį prieinamumą; 
  • pagerina kraujagyslių sienelių elastingumą; 
  • užkerta kelią trombų susidarymui ir skatina jų ištirpimą; 
  • palaiko regėjimą; 
  • padidina kaulų tankį; mažina sąnarių skausmą, sergant jų ligomis; mažina sąnarių ir raumenų skausmą, esant intensyviems fiziniams apkrovi­mams; 
  • mažina limfos klampumą; 
  • pagerina drenažo funkciją ir organizmo apsivalymą nuo šla­kų; 
  • suardo fibrino apnašas, dengiančias onkologines ląsteles; tai leidžia ląstelėms - kileriams atpažinti ir sunaikinti vėžines ląs­teles. 

 

    Vynuogių kauliukų ekstraktas. Vynuogės - seniausia kultūra civilizacijos istorijoje. Vynuogė dar vadinama "ilgaamžių uoga". Rytuose motinos, neturinčios pieno, maitina kūdikius į minkštą skudurėlį įvyniotomis džiovintomis vynuogėmis.

    Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų (tokių kaip proantocianidinai ir katechinai) bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis. Visas šis sudėtingas ir subalansuotas biokompleksas, teigiamai veikdamas visą organizmą, o ypač širdies ir kraujagyslių bei kraujo apytakos sistemas, efektyviai stiprina plaukų ir nagų struktūrą, aktyvina ląstelių gebėjimą regeneruotis, palaiko gerą epidermio ir vidinių odos struktūrų drėgnumą, padeda išsaugoti hialuroninę rūgštį, atsakingą už odos sluoksnių hidrataciją ir elastingumą bei neleidžiančia jį suardyti. Bioflavonoidai pasižymi P-vitamininiu, regeneruojančiu aktyvumu, lėtina senėjimo procesus, priešinasi užde­giminių procesų vystimuisi, neutralizuoja laisvųjų radikalų veikimą. Polinesočiosios riebiosios rūgštys, esančios vynuogių kauliukų sudėtyje, aktyvina lipidų apykaitą ir atstato barjerines epidermio funkcijas. Padeda išlaikyti ir atstatyti kolageno - pagrindinės sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio medžiagos - pluoštus. Kolagenas yra svarbiausias žmogaus organizmo proteinas: trečdalį visų organizmo proteinų, iš kurių 80% tenka odai, sudaro kolagenas. Bėgant metams, kolageno turinys orga­nizme palaipsniui mažėja; tai ypač būdinga odos ląstelėms. Kolageno sluoksnis nustoja vykdyti savo funkciją ir tampa nepajėgus išsaugoti drėgmę odoje, kuri tampa sausa. Polifenoliai mažina intoksikacinius or­ganizmo procesus, lėtindami viso organizmo ir odos senėjimo procesus; didina kraujagyslių elastingumą ir tonusą, efektyvus aterosklerozės ir hipertoninės ligos profilaktikoje, jie turi priešuždegiminį, detoksikacinį ir antialerginį poveikį. Vynuogių kauliukų proantocianidinai pripažinti vienais iš pačių veiksmingiausių visų žinomų natūralių antioksidantų. Aktyvumu jie beveik 50 kartų lenkia vitaminą E ir 20 kartų - vitaminą C. Jie didina kraujagyslių standumą ir elastingumą, mažina trombų susidarymo grėsmę. Kvercetinas sugeba nukenksminti kancerogenus, užkirsdamas kelią DNR deformacijai. Jis turi priešuždegiminį, antibakterinį, priešgrybelinį ir priešvirusinį poveikį, stimuliuoja imuninę sistemą ir mažina alerginių reakcijų pasireiškimą. Vynuogių kauliukų ekstraktas taipogi turi savybę valyti kraują ir iš organizmo šalinti tok­sines medžiagas.

    Penkialapė ginostema (Gynostemma pentofilium) - tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ginostema pradėjo tyrinėti praeito šimtmečio 70-aisiais metais. Saponinų turinys ginostemoje ženkliai lenkia ženšenį: jeigu ženšenyje jų yra apie 20, tai ginostemoje - 84. Žinoma, kad saponinai - tai natūralūs organiniai junginiai (glikozidai), beje, dalyvaujantys hormonų sintezėje. Po daugybės ty­rinėjimų, taip pat ir Kinijoje, buvo nustatyta, kad su ginostema galima pasiekti ženklaus sveikimo efekto, esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, o būtent - esant arterinei hipertonijai, sergant onkologinėmis ligomis, AIDS, taip pat stresinėse situacijose. Penkialapė ginostema veikia lipidų apykaitą ir yra ideali lieknėjimo priemonė. Penkialapė ginostema mažina cholesterino ir cukraus kiekį kraujyje, užkerta kelią vystytis aterosklerozei. Remiant Kinijos Valstybiniam mokslo komi­tetui, ginostema buvo aukštai įvertinta Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos.

 

Pastabos: 

preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo vienos kapsulės per dieną ir didinant viena kapsule kas savaitę. Elgtis atsargiai, kai vienu metu paskiriama ir kraują skystinančių priemonių (aspirino ar kt.). 

Vaisto forma: pakuotėje 120 kapsulių po 250 mg.

Laikyo sąlygos: m flakoną su kapsulėmis laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje; vengti tiesioginių saulės spindulių.Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių
 

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: