Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

EGF kosmetika Fohow Legenda Nr.1

 Gražioji legenda

Legenda_Nr_1-FOHOW

 

 Atradimas sukrėsiantis pasaulį !

Atradimas, vertas Nobelio premijos !

Puikus derinys tarp cordyceps sinensis ir EGF!

Stebuklas galintis realizuoti odos regenereaciją !

 

 

Pagrindinės funkcijos:

  1. Veiksmingas atnaujinimas
  2. Raukšlių pašalinimas
  3. Stabdo senėjimą
  4. Pigmentinių dėmių balinimas
  5. Drėkinimas

 

Sudėtis

Kordycepso ekstraktas, dejonizuotas vanduo, rožinis vanduo, dumblių cukrus, metilparabenas, glicerinas, dumblinis polipeptidas HY-6300, pilkieji augaliniai baltymai, hidrokolagenas, elastenas, prolinas ir kiti ingridientai.

 EGF

  (Ang. – Epidermal Growth Factor) Epidermio augimo faktorius, homologiškai aktyvaus baltymo rūšis, turinti 100%  sutapimą. EGF faktorių atradęs Stanley Cohen 1986 m. buvo apdovanotas Nobelio premija už pasiekimus medicinos mokslui.Galima naudoti ir su kita kosmetika neiššaukiant alerginės reakcijos. Sutraukia poras, išlygina raukšles, padaro odą sniego baltumo ir visiškai lygią. Suteikia odai sveiko ir jaunatviško blizgesio.

Liofilizuoto kordicepso milteliai savo sudetyje turi kofermento Q10, vitamino E ir daugybę kitų antioksidantų ir mikroelementų. Esencija, naudojama kaip skiediklis, regeneruoja epidermį, tiesiogiai prasiskverbdama į odos ląsteles. Fohow mokslinių tyrimų instituto specialistai šią kosmetikos priemonę kūrė 5 metus.

 

Kininio kordycepso (Cordyceps sinensis) esensija: žiemą kordycepsas – tai vabzdys, o vasarą jis virsta augalu turinčiu vertingą eliksyrą, kuris nuo senu laikų buvo laikomas brangiu kinų medicinos vaistu. Moksliniai tyrimai parodė, kad kordycepsas savyje turi 19 tipų mikroelementų ir mineralų, būtinų žmogui, kurie lengvai absorbuojasi į ląstelę, apsaugo bei drėkina odą ! Taip pat jame yra 18 rūšių aminorūgščių, stiprinančių oda ir pridedančių jai elastingumą.  Yra natūralus antioksidantas ir spartina medžiagų apykaitą, padeda jūsų odai spindėti sveikata ir grožiu. Sustiprina elastinių  ir kollogeninių baltymų augimą, aktyvina odos ląsteles atnaujinant kollogeninius ir elastinius pluoštus, pagerinant odos struktūrą. EGF naudojimas kartu su kordycepsu užtikrintai saugo odą nuo senėjimo, jaunina ją ir prideda sviežio jauno švytėjimo.

 Indikacijos

 

  1. Specealios užpatentuotos sudetinės skysčio dalys reguliuoja odos balansą ir veiksmingai sumažina raukšles bei stabdo jų plitimą. Odą padaro minkštą ir švelnią.
  2. Aktyvina ląstelių epidermį, atstato pažeistas ir senas ląsteles, skatina odos ląstelių regeneravimą.
  3. Tiesiogiai atkuria kallogeno pluoštus, medžiagų apykaitą, tonizuoja mitybos junginius, sudaro idealų odos riebumo ir drėgnumo balansą, greitai pagerina odos tekstūrą, oda akimirksniu tampa kompaktiškesne, minkštesnė bei švelnesnė.
  4. Tirpinantis skystis, su liofilizuotu kordycepsu EGF tabletėse, sulėtina odos senėjimą, atnaujiną sveikatą, jaunatvę ir ryškų odos švytėjimą.

 

Naudojimas

Pirmas žingsnis.  Kruopščiai nusiplaukite rankas, gerai nusausinkite jas. Po to atsargiai perplėškite metalinę pakuotės plėvelę

Antras žingsnis.  Švelniai spustelekite  iškilusia pauoktės dalį ir išstumkite tabletę

Trečias žingsnis. Tablete dėkite į delną ir ištirpinkite ją nedideliame kiekyje raukšles regeneruojančioje esensijoje

Ketvirtas žingsnis. Susidariusę masę užneškite ir tolygiai paskirstykite ant veido odos. Nuadodami piršto galiuką švelniai baksnokite odą  kol pasieksite pakankamą isigėrimą;

 

Pakuotė: 30 vnt tablečių ir 1 flakonas ekstrakto

 

Fohow_legenda2
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių
 

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: