Jungtis
Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian

Arbata "Liuvei" (Fohow Liuwei Cha)

  

Fohow arbata (liuwei)     Arbata „Liuvei" sukurta, vadovaujantis Tradicinės kinų medicinos (TKM) principais apie  vaistų ir  maisto vienovę, naudojant šiuolaikines aukščiausias žaliavos perdirbimo technologijas iš Kininio kordycepso ir Puer arbatos, išlaikytos ne mažiau 3 metų. Arbatos gėrimas pasi­žymi sodriu šviežiu originaliu aromatu ir salstelėjusiu skoniu.  Didelės reikšmės turi Puer arbatos poveikis žmogaus organizmui.

Puer arbata normalizuoja skrandžio ir žarnyno veiklą, mažina svorį, ir mažina lipidų kiekį kraujyje, trukdo aterosklerozinėms plokštelėms susidaryti kraujagyslių sienelėse, reguliuoja arterinį kraujo spaudimą, mažina cukraus kiekį kraujyje, varo šlapimą ir t.t. Tai puikus sveikatą palaikantis produktas.

         Arbatos vartojimo indikacijos ir trukmė

  • Hiperlipemija:          1-2 gydymo kursai iš eilės kas 3 mėnesius (kontroliuojant lipidų kiekį kraujyje). 
  • Cukrinis diabetas:   1-2 gydymo kursai iš eilės kas 3 mėnesius (kontroliuojant cukraus kiekį kraujyje ir šlapime);vartojama kaip papildoma gydomoji priemonė.
  • Nutukimas:            1-3 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per me­tus.
  • Aterosklerozė:        1-2 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per metus.
  • Atraminio - judamojo aparato ligos (osteochondrozė, artritai, artrozės): 1-3 gydymo kursai iš eilės keletą kartų per metus.
  • Kitos ligos:             gydymo trukmė skiriama individualiai, dažniausiai 1-2 kartus per metus.

 Arbatos užplikymas

Vieną arbatos pakelį galima užplikyti 3-4 kartus per dieną vieno­dais laiko tarpais. Kiekvieną kartą tas pats arbatos pakelis įmerkiamas į pilną karšto apie 90°C vandens stiklinę ir palaikomas 1 - 3 minutes (pirmą kartą užtenka pakelį palaikyti tik keletą sekundžių, kol vanduo nusidažys). Vakare arbatoje bus mažesnė kordicepso ir kitų sudėtinių dalių koncentracija, todėl miegas nesutrinka.

    Vienas gydymo Liuvei arbata kursas - 25 dienos. Galima arbatą vartoti ir ilgiau.

 Rekomenduojama arbatos gerti ne vėliau kaip 18 val.

    Prieš pradedant vartoti kordicepso preparatus, tikslinga paskirti arbatos „Liuvei", nes ji pasižymi stipriu valomuoju poveikiu.

  Gaminio forma Pakuotė : 25 arbatos pakeliai, 1 pakelyje - 2 g žaliavos.

 Saugojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datosPridėk šį puslapį prie mėgstamiausių
 

Produktų katalogas

Užsisakyti naujienlaiškį

Pageidaujamas formatas: