Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian
image image image image image image image image
Sportininko receptas Sportininko receptas – Fohow Oral Liquid + Linchzhi Sportininkų mityboje vis labiau populiarėja Kinijoje gaminamas maisto papildas kordicepsas (Cordyceps sinensis), kuris gaminamas iš grybo Cordyceps sinensis, augančio 3500 m aukštyje virš jūros lygio Tibeto kalnuose. Kordicepsas jau daugelį šimtmečių vartojamas jėgoms atgauti.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Mirę daktarai nemaluoja Išversta iš paskaitos fonogramos, prisilaikant autoriaus leksikos Daktaras Wollock labai populiarus Amerikoje. 1991 m. buvo pristatytas Nobelio premijai. Tai, ką jūs čia perskaitysite, gali labai pakeisti jūsų nuomonę apie sveikatą ir apie šiuolaikinę mediciną. Taigi - gali ir radikaliai pakeisti jūsų ir jūsų artimųjų likimą.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Aš įveikiau vėžį Diagnozė – prostatos vėžys       Prostatos vėžys tapo vyrų rykšte. Susirgimų  daugėja, pati liga „jaunėja“ – ja suserga vis daugiau jaunesnio amžiaus žmonių. Aš išsigydžiau prostatos vėžį. Tikiuosi, kad ši liga nesugrįš. Nepajutau, kada ji mane užklupo. Lygiai taip pat prostatos vėžio pradžioje nejaučia ir kiti, į kuriuos įsikabina ši bėda, o kai pajaučia, dažnai būna per vėlu.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
KALNŲ SKRUZDĖS (Polyrhachis vicina Roger)     Skruzdė - tai nuostabus vabzdys, vienas iš didžiausių ir labiausiai klestinčių mūsų planetos gamtos pasaulio vabzdžių šeimos atstovas. Gintaro, kurio amžius siekia daugiau nei šimtas milijonų metų, pavyzdžiuose mes galime pamatyti priešistorinių skruzdžių,
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Grybas LINČŽI      Grybas Linčži (Ling-ši, Reiši, tikrinis blizgutis, Ganoderma lucidum) auga ant šaknų bei kai kurių rūšių medžių nuverstų kamienų. Linčži grybą vadina „nemirtingumo grybu". Tradicinėje kinų medicinoje Linčži yra gavęs aukščiausią įvertinimą, nes jo veikimo spektras yra labai platus, be to jis nesukelia šalutinio poveikio.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Himalajų medus       Himalajų medus turi nepaprastai daug įvairių biologiškai veiks­mingų medžiagų, vitaminų, makro- ir mikroelementų. Jis yra vienas iš universaliausių produktų, kuris stiprina organizmą ir pripildo jį energija.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
AROMATINGASIS grybas     Aromatingasis grybas (Šiitake, Siangu, juodasis grybas, Lentinus edodes) taip vadinamas dėl ypatingo skonio ir spalvos. Visame pasau­lyje jis žinomas dar vienu pavadinimu - miegančiojo Budos grybas. Senovės Japonijoje vienuoliai specialiais mediniais plaktukais stukseno į medį, ant kuriuo augo šis grybas, vieninteliu tikslu - prikelti „miegantį micelį", taip pat ir Budą, kad jis nepamirštų suteikti Šiitake nepaprastų gydomųjų savybių.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Grybas KORDYCEPSAS                    Grybas Kordycepsas ( Cordyceps sinensis) priskiriamas aukštesniesiems grybams - aukšliagrybiams (Ascomycetes). Šis grybas auga Tibeto aukštumose, Syčiuanio, Junajaus, Činghajaus ir kitose, esančiose maždaug 4 tūkst. metrų virš jūros lygio, Kinijos provincijoje. Šiltuoju metų laiku i tam tikros rūšies drugelio (hepialide) lervą patekus Kordycepso sporai,
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  

Newest Products

  • 1
  • 2
  • 3

Phoenix Aloe Vera Ge…

Phoenix Aloe Vera Gel

Magic bath of Cleopatra It is said that the extraordinarily beautiful Cleopatra – Queen of Egypt had a magic pool to which others could not get close. In every midnight,...

Plačiau

Guifei Bao

Guifei Bao

The origin of Qinggong Pill is from the legend of Concubine Yang, one of the four most beautiful women in ancient China  A.D. 745, Yang Yuhuan married to Emperor ...

Plačiau

FOHOW Sanitary Napki…

FOHOW Sanitary Napkin

FOHOW series of sanitary napkins are divided into daytime-use and night-use napkins types, and sanitary pads. They are high-tech and patented menstrual health and hygie...

Plačiau

Dantų pasta su kordy…

Dantų pasta su kordycepsu ir linčži

Dantų pasta „Fohow“ yra trečios kartos dantų pasta, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iškarto! Tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų koman...

Plačiau

Marvellous EGF Cosme…

Marvellous EGF Cosmetic of Fohow

A Beautiful Legend By introducing the advanced low temperature freezing drying technique of the world level, Fohow group directly freeze EGF original extract into lami...

Plačiau

Grybas LINČŽI

ganoderma_liucidum-linczi   

 Grybas Linčži (Ling-ši, Reiši, tikrinis blizgutis, Ganoderma lucidum) auga ant šaknų bei kai kurių rūšių medžių nuverstų kamienų.

Linčži grybą vadina „nemirtingumo grybu". Tradicinėje kinų medicinoje Linčži yra gavęs aukščiausią įvertinimą, nes jo veikimo spektras yra labai platus, be to jis nesukelia šalutinio poveikio.

    Cheminė grybo sudėtis ypatinga. Baltymuose yra visų nepakeičiamųjų ir labiausiai paplitusių pakeičiamųjų aminorūgščių bei amidų. Riebaluose daugiausia yra polinesočiųjų riebalų rūgščių. Grybuose daug vitaminų (daugiausia C ir D) bei mineralų (kalcio, fosforo bei geležies). Palyginus su kitomis vaistažolėmis, Linčži sudėtyje yra aktyviau veikiančių polisacharidų. Tik šios rūšies grybai yra triterpenoidų grupės (ganoderų rūgščių) šaltinis, kurių molekulinė struktūra panaši į steroidinių hormonų. Ganoderų rūgštys pasižymi antialerginiu poveikiu ir pagerina deguonies pasisavinimą.

    Tyrimai parodė, kad vaistinių grybų apsauginis priešvėžinis veikimas yra susijęs su juose esančiais polisacharidais bei riebalų substancijomis, kurios, tikėtina yra ergosterinai. Nuo daugelio kitų vaistinių grybų Linčži išsiskiria tuo, jog turi ne tik veikliųjų nuo vėžio apsaugančių polisacharidų, bet ir vadinamųjų terpenoidų. kurie didi­na atsparumą stresui, skatina superoksidismutazės veikimą, neleidžia kauptis laisviesiems radikalams. Specifinis polisacharidų poveikis pasireiškia tuo, kad aktyvinami makrofagai ir T-limfocitai, stimuliuo­jamas interferonas ir apskritai pagerėja ląstelinis imuninis atsakas. Šie grybai neveikia žmogaus toksiškai ir medicinos požiūriu yra saugūs. Pažeistos imuninės sistemos atnaujinimas (taip pat ir sergant AIDS) bei apsaugantis nuo vėžio poveikis priklauso nuo Linčži grybo vartojimo trukmės.

    Linčži kartu yra tonizuojamasis ir adaptogeninis preparatas. Jo tonizuojamasis poveikis stiprina organizmą, o adaptogeninis - pade­da įveikti stresą. Linčži yra tikras adaptogenas, gerinantis sveikatą ir normalizuojantis organizmo funkcijas. Jis ne tik sustiprina kai kuriuos sergančiųjų vėžiu imuninio atsako komponentus, bet ir slopina patolo­ginius imuninės sistemos pokyčius, sergant autoimuninėmis ligomis. Šiuolaikiniai laboratoriniai bei klinikiniai tyrimai nustatė uždegi­mą slopinančias, antivirusines, antimikrobines, antialergines bei nuo vėžio apsaugančias Linčži grybo savybes. Ypač reikšmingu gydomuoju veikimu Linčži grybas pasižymi gydant sergančiuosius kvėpavimo takų ligomis (lėtiniu bronchitu, bronchine astma ir kt.).

    Galima daryti išvadą, kad Linčži grybas pasižymi 4 pagrindinė­mis gydomosiomis savybėmis. 

  • Pirma - stiprus apsauginis priešvėžinis veikimas. 
  • Antra - tinkamas vartoti sergantiesiems alerginėmis ligomis. Amerikos Vėžio institute buvo tiriama cheminė Linčži grybo sudėtis ir padarytas labai reikšmingas atradimas: aptikta medžiaga, pavadinta lanostanu, kurį stabdo antikūnių susidarymą, šiuo metu sergantieji bronchine astma, atopiniu dermatitu bei kitomis alerginėmis ligomis išsigydo Linčži grybu. 
  • Trečia - nustatytas teigiamas šio grybo prepa­ratų poveikis sergantiesiems įvairiomis plaučių ligomis. 
  • Ketvirta - šis preparatas padeda gydyti širdies ir kraujagyslių ligas.

Upcoming Events

There are no events at this time

Subscribe to newsletter

Receive