Russian (CIS)English (United Kingdom)Lithuanian
image image image image image image image image
Sportininko receptas Sportininko receptas – Fohow Oral Liquid + Linchzhi Sportininkų mityboje vis labiau populiarėja Kinijoje gaminamas maisto papildas kordicepsas (Cordyceps sinensis), kuris gaminamas iš grybo Cordyceps sinensis, augančio 3500 m aukštyje virš jūros lygio Tibeto kalnuose. Kordicepsas jau daugelį šimtmečių vartojamas jėgoms atgauti.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Mirę daktarai nemaluoja Išversta iš paskaitos fonogramos, prisilaikant autoriaus leksikos Daktaras Wollock labai populiarus Amerikoje. 1991 m. buvo pristatytas Nobelio premijai. Tai, ką jūs čia perskaitysite, gali labai pakeisti jūsų nuomonę apie sveikatą ir apie šiuolaikinę mediciną. Taigi - gali ir radikaliai pakeisti jūsų ir jūsų artimųjų likimą.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Aš įveikiau vėžį Diagnozė – prostatos vėžys       Prostatos vėžys tapo vyrų rykšte. Susirgimų  daugėja, pati liga „jaunėja“ – ja suserga vis daugiau jaunesnio amžiaus žmonių. Aš išsigydžiau prostatos vėžį. Tikiuosi, kad ši liga nesugrįš. Nepajutau, kada ji mane užklupo. Lygiai taip pat prostatos vėžio pradžioje nejaučia ir kiti, į kuriuos įsikabina ši bėda, o kai pajaučia, dažnai būna per vėlu.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
KALNŲ SKRUZDĖS (Polyrhachis vicina Roger)     Skruzdė - tai nuostabus vabzdys, vienas iš didžiausių ir labiausiai klestinčių mūsų planetos gamtos pasaulio vabzdžių šeimos atstovas. Gintaro, kurio amžius siekia daugiau nei šimtas milijonų metų, pavyzdžiuose mes galime pamatyti priešistorinių skruzdžių,
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Grybas LINČŽI      Grybas Linčži (Ling-ši, Reiši, tikrinis blizgutis, Ganoderma lucidum) auga ant šaknų bei kai kurių rūšių medžių nuverstų kamienų. Linčži grybą vadina „nemirtingumo grybu". Tradicinėje kinų medicinoje Linčži yra gavęs aukščiausią įvertinimą, nes jo veikimo spektras yra labai platus, be to jis nesukelia šalutinio poveikio.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Himalajų medus       Himalajų medus turi nepaprastai daug įvairių biologiškai veiks­mingų medžiagų, vitaminų, makro- ir mikroelementų. Jis yra vienas iš universaliausių produktų, kuris stiprina organizmą ir pripildo jį energija.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
AROMATINGASIS grybas     Aromatingasis grybas (Šiitake, Siangu, juodasis grybas, Lentinus edodes) taip vadinamas dėl ypatingo skonio ir spalvos. Visame pasau­lyje jis žinomas dar vienu pavadinimu - miegančiojo Budos grybas. Senovės Japonijoje vienuoliai specialiais mediniais plaktukais stukseno į medį, ant kuriuo augo šis grybas, vieninteliu tikslu - prikelti „miegantį micelį", taip pat ir Budą, kad jis nepamirštų suteikti Šiitake nepaprastų gydomųjų savybių.
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  
Grybas KORDYCEPSAS                    Grybas Kordycepsas ( Cordyceps sinensis) priskiriamas aukštesniesiems grybams - aukšliagrybiams (Ascomycetes). Šis grybas auga Tibeto aukštumose, Syčiuanio, Junajaus, Činghajaus ir kitose, esančiose maždaug 4 tūkst. metrų virš jūros lygio, Kinijos provincijoje. Šiltuoju metų laiku i tam tikros rūšies drugelio (hepialide) lervą patekus Kordycepso sporai,
Pridėk šį puslapį prie mėgstamiausių  

Newest Products

  • 1
  • 2
  • 3

Phoenix Aloe Vera Ge…

Phoenix Aloe Vera Gel

Magic bath of Cleopatra It is said that the extraordinarily beautiful Cleopatra – Queen of Egypt had a magic pool to which others could not get close. In every midnight,...

Plačiau

Guifei Bao

Guifei Bao

The origin of Qinggong Pill is from the legend of Concubine Yang, one of the four most beautiful women in ancient China  A.D. 745, Yang Yuhuan married to Emperor ...

Plačiau

FOHOW Sanitary Napki…

FOHOW Sanitary Napkin

FOHOW series of sanitary napkins are divided into daytime-use and night-use napkins types, and sanitary pads. They are high-tech and patented menstrual health and hygie...

Plačiau

Dantų pasta su kordy…

Dantų pasta su kordycepsu ir linčži

Dantų pasta „Fohow“ yra trečios kartos dantų pasta, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iškarto! Tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų koman...

Plačiau

Marvellous EGF Cosme…

Marvellous EGF Cosmetic of Fohow

A Beautiful Legend By introducing the advanced low temperature freezing drying technique of the world level, Fohow group directly freeze EGF original extract into lami...

Plačiau

Grybas KORDYCEPSAS

         cordyceps_sinensis    cordyceps_campanotus_     

Grybas Kordycepsas ( Cordyceps sinensis) priskiriamas aukštesniesiems grybams - aukšliagrybiams (Ascomycetes). Šis grybas auga Tibeto aukštumose, Syčiuanio, Junajaus, Činghajaus ir kitose, esančiose maždaug 4 tūkst. metrų virš jūros lygio, Kinijos provincijoje. Šiltuoju metų laiku i tam tikros rūšies drugelio (hepialide) lervą patekus Kordycepso sporai,

    Rytuose nuo amžių Kordycepsas buvo laikomas pačiu vertingiau­siu iš visų Žemės augalų. Imperatoriai ir jų artimieji ypač vertino Kordicepsą. Kinijoje kordicepsą vadina „Dievo dovana", „stebuklinguoju talismanu", nes nė vienas augalas neturi tiek gydomosios galios.

    Kordycepsas veikia kaip stiprus antioksidatorius, nes jo sudėtyje yra beta karotino (provitamino A), vitaminų E ir C, mineralų — seleno ir cinko, ubichinono (koenzimo Q10), imuno-moduliuojamųjų polisacharidų bei kitų medžiagų. Kordycepsui veikiant epifizę, išsiskiria didelis kiekis melatonino, turinčio universalaus antioksidatoriaus, slopinančio navikų augimą, savybių. Kordycepso sudė­tyje yra 77 mikro- ir makroelementų, daugiau kaip 80 rūšių fermentų, nepakeičiamųjų aminorūgščių, nesočiųjų riebalų rūgščių ir t.t. Tačiau vitaminų bei mineralų kiekiai nėra dideli. Todėl šie maisto papildai negali sukelti perdozavimo simptomų. Tačiau svarbiausias visiems šiems preparatams yra sinergizmo principas, kuriuo naudojamasi juos gaminant. Sinergizmu vadinama tai, kuomet kelių preparato sudėtinių dalių bendras veikimas viršija kiekvieno jų veikimą atskirai. Taip parenkant veiksmingą preparato sudedamųjų dalių santykį, pasiekiamas potencijuotas veikimas. Be to, nebūna nepageidaujamo toksinio poveikio, vadinasi, preparatas yra saugus jį vartojantiems.

    Amerikos farmakologai iš Kordycepso išskyrė unikalias veikiąsias substancijas (kordicepiną kordicepso rūgštį, adenoziną, adeniną ir kt.) ir nustatė, kad jos stipriai veikia imuninę sistemą. Nors aukštesniuo­siuose grybuose yra daugybė įvairių medžiagų, tačiau svarbiausias jų veiksmingumo pagrindas yra polisacharidai. Nustatyta, kad biologinis Kordycepso veiksmingumas susietas su unikaliu jame esančių poli­sacharidų kompleksu. Eksperimento metu padidinus polisacharidų koncentraciją, buvo pasiekta galimybė padidinti imunoreguliavimo bei antioksidacinį poveikius 10-15 kartų. Visa tai ir nulemia skystų Kordycepso preparatų, kuriuose šiuo­laikinių technologijų dėka polisacharidų koncentracija pasiekia unikalų lygį, terapinį veiksmingumą.

    Kordycepsas - vienintelis augalas žemėje, kuris, be specifinio nuo vėžio apsaugančio ir jo progresavimą stabdančio poveikio, pasižymi ir antimetastaziniu poveikiu. Reikia pastebėti, jog grybų polisacharidų sukeliamas imuninio reaktyvumo padidėjimas nulemia ir sisteminį citoprotekcinį efektyvumą. Tai ir sudaro skirtumą tarp grybų terapijos ir kitų imuninės terapijos rūšių.

    Kordycepsas didina organizmo atsparumą įvairiems vidaus ir išo­rės veiksniams, apsaugo jį nuo radiacijos, per kelias minutes atnaujina pažeistą energinį lauką.

    Kordycepso preparatai taip pat pasižymi ir antialerginiu poveikiu. Vartojant šiuos preparatus, buvo pastebėtas ir stiprus toksinų šalinimo poveikis. Iš organizmo yra pašalinamos visos toksinės medžiagos, t.y. žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos.

    Kordycepsas yra natūralus antibiotikas ir slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Šis grybas taip pat veikia ir įvairius virusus, tarp jų ir adenovirusus, gripo, hepatito, herpio (pūslelinės), atipinės pneumonijos virusus. Kordycep­so preparatų, kaip vienos iš kompleksinio gydymo sudedamųjų dalių, skiriama infekuotiems ŽIV ir sergantiems AIDS. Kordycepsas veikia pirmuonis (chlamidįjas, ureaplazmą, trichomonas ir kt), helmintus (kirmėles) ir grybelius.

    Pastebėta, kad Kordycepsas veiksmingai gydo kraujagyslių ligas. Jis reguliuoja kraujagyslių praeinamumą, jų senelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus. Buvo pastebėta, jog kordicepsas atnaujina kepenų ląsteles - hepatocitus ir kitų organų ląsteles, taip pat normalizuoja odos, nosiaryklės bei kvėpavimų takų mikroflorą. Kor­dycepso preparatai normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų apykaitą, ypač lipidų.

    Labai svarbu vartoti Kordycepso produktų siekiant, kad ūminiai uždegimai nevirstų lėtinėmis ligomis. 

    Kordycepso preparatai atnaujina ir sureguliuoja visas organizmo bei jo sistemų funkcijas, taip pat paskatina savireguliacijos mechanizmus.

   Kordycepso preparatai plačiai vartojami kaip profilaktikos bei sveikatinimo priemonė. Preparatų vartojimas kartu su tradiciniais medi­kamentais labai padidina tradicinio gydymo veiksmingumą ir sumažina jo galimą nepageidaujamą šalutinį poveikį

Upcoming Events

There are no events at this time

Subscribe to newsletter

Receive